צימרים לזוגות – האסקפיזם הרומנטי שלנו


צימרים לזוגות הפכו זה מכבר לנופש המועדף על זוגות מכל הגילאים בארץ. היכולת של צימרים לזוגות להציע לנופשים חבילת נופש המותאמת באופן מיוחד לצרכים של זוגות היא שקנתה להם את הפופולריות הרבה בקרב זוגות וזוהי הסיבה שאנו רואים את הביקוש הרב של צימרים לזוגות בזמן האחרון ובכלל. מהם היתרונות של הצימרים כיעד תיירותי לזוגות? התשובה לשאלה זו מורכבת מכמה גורמים עיקריים. הנה הם לפניכם:

פרטיות – בראש ובראשונה מדובר באלמנט הפרטיות שהינו בשיאו בצימרים מסוימים ובמיוחד באלה המייעדים עצמם לזוגות. בתי המלון בהשוואה גסה הינם המוניים ומשרתים קהל מגוון שרומנטיקה או פרטיות אינם בראש מעיניהם בהכרח. בצימר עוקף את הבעיה הזו בצורה פשוטה על ידי כך שהוא מציע שירות למספר מצומצם של נופשים בו זמנית ועושה מאמץ גלוי להציע להם פרטיות. צימר מיוחד לזוגות ישאף לבודד את היחידות שלו אלה מאלה ולצמצם ככל הניתן את האזורים המשותפים.

פינוקים מיוחדים

צימר לזוגות ישאף להציע לזוגות את הפינוקים המיוחדים ההופכים את האירוע מסתם חופשה לחופשה רומנטית ומפנקת. יין, פרחים, בלונים, שוקולד, מסאז'ים זוגיים, טבילה בג'קוזי או בבריכה פרטית, ארוחת ערב לאור נירות הם רק חלק מארסנל הפינוקים שיש לבעלי הצימרים הרומנטיים להציע לזוגות אשר מעוניינים בבריחה רומנטית אל תוך שקט פרטי. כמובן שצימרים רומנטיים נמדדים בהחלט גם ביכולת שלהם למלא אחר בקשות מיוחדות שהינן שם המשחק בכל מה שקשור להצעות נישואין או ימי נישואין.

ג'קוזי

הג'קוזי הוא הסמל של הצימר הרומנטי. בעוד רובנו לא יכולים לייחד בבית מקום לג'קוזי הרי שבצימר זה ממש מצופה ואחד הפרמטרים החשובים ביותר לרבים מן הנופשים הוא איכות, גודל וסגנון הג'קוזי. האם ניתן לצפות ממנו בטלוויזיה או לקבל עיסוי מזרמים תת מימיים.

נוף

במידה ונוף הוא דבר שחשבו לכם ואתם מחפשים אחר השקיעה המושלמת לחלוק כזוג בדקו מראש בתמונות את הנוף הנשקף ספציפית מהיחידה שלכם וקחו בחשבון שיתכנו שינויים מסוימים בין התמונות לבין המציאות בהתאם לעונה בשנה ולזוויות הצילום.

המלצות

דרך טובה ללמוד על איכותו של צימר כמקום רומנטי היא לשאול חברים שהיו שם. חפשו המלצות אלה משום שהן המדד הטוב ביותר לדעת אם צימר מסוים הוא באמת רומנטי ונהנה מיחס אישי או לא. הקפדה על כללים אלה יכולה בהחלט לסייע לכם להגיע אל צימר חלומותיכם ולהבטיח עבורכם חופשה רומנטית ומשגעת. אז אל תוותרו ולכו על זה.